Lengviname sutarties sąlygas kliento atžvilgiu!

APVA paraiškų pildymo laikotarpis jau eina į pabaigą. Visgi, Elektros skirstymo operatoriaus prisijungimo sąlygos šiuo metu yra kertinis veiksnys, kuris neleidžia plėstis gaminančių vartotojų gretoms. Skatinimo priemonės iš Aplinkos ministerijos tik užkimšo vasaros laikotarpiu besidarbuojančių specialistų laisvus plyšius dienotvarkėse. Ne vienas tūkstantis klientų susiduria su ta pačia problema – sąlygos nukeliamos dėl per didelio užklausų ar paraiškų skaičiaus.

✍️ Sonergy iš savo pusės įsivertinę šį dalyką į savo saulės elektrinių sutarties projektus įtraukė punktą, nurodantį, kad klientas gavęs Jam nepalankias ESO sąlygas – galės pilnai susigrąžinti sumokėtą avansą. Ši opcija leis klientams apsidrausti ir nedvejoti rezervuojantis įrangą bei atitinkamus montavimo terminus.

Atsižvelgiame į visas šalis bei bendrą padėtį rinkoje. Jos neignoruojame ir adaptuojamės pagal besikeičiančią situaciją. Tikimės, kad tai paspartins procesą bei palengvins klientų apsisprendimą.

Konsultacijai

Susisiekite su mumis palikdami užklausą, el. paštu arba skambinkite nurodytų numeriu. Stengiamės atsakyti į visus Jūsų klausimus per vieną darbo dieną.