Startuoja APVA parama saulės elektrinėms!

Tik paskelbus apie APVA paramą šilumos siurbliams, Aplinkos projektų valdymo agentūra davė startą paraiškų pildymui ir saulės elektrinių įsirengimui namų ūkiuose. Numatoma suma siekia beveik 30 000 000 eurų. Investicijos iš ministerijos pusės numatytos ir į ateitį. Visgi, pasinaudojus šia, saulės elektrinę turėtumėt dar rudens pradžioje! Kas reiškia, jog būtų sukauptas ir atitinkamas elektros energijos kiekis žiemai. Tai stipriai sumažintų nereikalingas išlaidas bei paspartintų projekto atsipirkimą. Duotas terminas – mėnuo laiko, tad suskubkite pasinaudoti šia galimybe iki liepos 30 d.! asortimentą, įrangos specifikacijas. Tinklapyje atsakyta į didžiąją dalį dažniausiai užduodamų klientų klausimų. Pateikta medžia leis plačiau susipažinti su saulės elektrinių įrengimo, pridavimo bei APVA kompensacijos paraiškos teikimo procesu ir principu.

Galime pasiūlyti konsultaciją bei pagalbą pildant paraišką. Norite papildomos informacijos – susisiekite pagal žemiau nurodytus kontaktinius duomenis.

Konsultacijai

Susisiekite su mumis palikdami užklausą, el. paštu arba skambinkite nurodytų numeriu. Stengiamės atsakyti į visus Jūsų klausimus per vieną darbo dieną.