Krovimo stotelių veikimo principas

Saugu

Įprastas kištukinis lizdas neturi automatinės apsaugos. Mes Jums siūlome įkrovimo stoteles, kurios automatiškai išjungs saugomą elektros grandinę, atsiradus trumpajam jungimui ar kitam nenumatytam trukdžiui. Taip apsaugosite ne tik savo elektromobilį, bet ir namų elektros tinklą.

Greita

Šiuo metu rinkoje sutinkamus elektromobilius, naudojant tinkamą įkrovimo įrangą, vidutiniškai įkrausite per 3 – 6 valandas, priklausomai nuo pasirinkto įkrovimo būdo ir įkrovimo stotelės galingumo. Aišku, galite įkrauti elektromobilį naudodami standartinį buitinį lizdą,  bet tai užtruks žymiai ilgiau (apie 3 kartus lyginant su įsigyta krovimo stotele), todėl rekomenduojame susisiekti su specialistais – konsultacijai bei ir išsirinkti geriausią variantą iš mūsų pasiūlos.

Pigu bei patogu

Tiek elektromobilyje, tiek išmaniuose telefonuose (daugeliu atveju) yra programėlės, kurios leidžia pasirinkti įkrovimo pradžią bei pabaigą. Jeigu turite saulės elektrinę bei ryškiai šviečia saulė – galite įjungti kabelį į lizdą, automobilis didžiąją dalį sugeneruotos energijos panaudos iškart (kaip momentinę), tad ši Jums nieko nekainuos. Kitu atveju, galėsite pasirinkti sau tinkamas valandas (krauti naktį, kai bus vartojamas naktinis – pigesnis tarifas).

Ekologiška

Komentarų daug tikriausiai nereikia. Vietoj dyzelino ar benzino, pasirinkus elektros energiją varomus automobilius bei juos įkraunančius prietaisus (stoteles), padėsite ne tik sau bet ir gamtai.

Konsultacijai

Susisiekite su mumis palikdami užklausą, el. paštu arba skambinkite nurodytų numeriu. Stengiamės atsakyti į visus Jūsų klausimus per vieną darbo dieną.