Saulės elektrinės veikimas

Nors pasitaiko žmonių, kurie sako, kad tai atrodo neįmenamas procesas, kai bent kažkiek susipažįstate, šis atrodo gana lengvas bei paprastas.

Paprasčiau, visiems suprantamais žodžiais – saulės elektrinė sumontuojama su specialiais laikikliais, konstrukcijomis ant stogo arba žemės Jūsų nuosavybėje, į kurią yra atvestas elektros įvadas. (Šis turi būti ne mažesnės galios nei, kad saulės elektrinės galia)

Fotovoltiniai moduliai absorbuoja saulės spindulius bei taip generuoja pastovią elektros srovę, kuri inverterio pagalba yra paverčiama kintamąja srove ir šiuo atveju – tinklų pagalba perduodama, kaip momentinė visiems tuo metu esamiems bei aktyviems elektros prietaisams – naudotojams. Jeigu esate, kaip pavyzdys: išvykę arba sugeneruotos elektros energijos yra per daug (ypač vasaros mėnesiais). Ši, kaip perteklius yra persiunčiama į ESO pasaugojimui arba kaupiama nuosavoje saugykloje, jeigu turite tokią įsirengę.

Konsultacijai

Susisiekite su mumis palikdami užklausą, el. paštu arba skambinkite nurodytų numeriu. Stengiamės atsakyti į visus Jūsų klausimus per vieną darbo dieną.